Vandens filtrai. Kur pirkti vandens filtrą geriausia?

Vandens filtrai - geriausia pirkti internetu
Vandens filtrą geriausia pirkti internetu…

Tai kur gi parduodami tokie vandens filtrai? Kur ir man nusipirkti tokį vandens filtrą, kad mano šeima taip pat galėtų kasdieną gerti švarų, skanų, sveiką ir naudingą vandenį be apribojimų? Draugai pirkdami sau susirado gamintojo atstovus, kurie pardavinėja tuos geriausius vandens filtrus eSpring.  Pasirodo, įsigyti labai paprasta – iš atstovų arba tiesiai iš gamintojo. Draugai mane pamokė, kaip šitą vandens filtrą galima pačiai užsisakyti ir nusipirkti internetu tiesiai iš gamintojo 🙂 .
Manau, kad beveik viską šiandien geriausia yra pirkti internetu. Lyginant su parduotuve, pirkdamas internetu visada gausi geresnę kainą, nes gamintojai ar pardavėjai patiria mažiau išlaidų ir pasiekia daugiau klientų. Internete rasi išsamius aprašymus, filmukų apie produkto naudojimą, jo savybes. Be to, aš laikausi pozicijos kuo mažiau eiti į parduotuves kartu su mažais vaikais, todėl apsipirkimas internetu nuima vaikų šūkavimus „noriu to, noriu ano“. Todėl apsipirkimas internetu daug sutaupo: pirkinio išlaidas, daug laiko, benzino ir nervų. Tik yra vienas BET. Pirkdamas internetu negali norimos prekės pačiupinėti, pasimatuoti, apžiūrėti. Bet privalumų yra žymiai daugiau ir tas vienintelis trūkumas manęs niekada nesustabdys.
O perkant vandens filtrą internetu svarbiausia patikima ir žymiai pigiau (gavau papildomą 30 proc. nuolaidą!!!). Be to jie visiems klientams taiko „100 proc. pasitenkinimo garantiją“, t.y. išbandyk pats ir apsispręsk per 90 dienų, jei nepatinka – grąžinsime visus pinigus. Lietuvoje aš niekur negirdėjau apie tokią klientų 100 proc. pasitenkinimo garantiją.  Pats faktas, kad yra 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, man pašalino visas abejones ir bet kokias baimes. Taigi, užsisakiau tą vandens filtą internetu. Per 3 dienas kurjeris pristatė vandens filtrą į namus, vyras per 15 minučių jį sumontavo ir dabar tik tą vandenį ir geriame.  Ir kai pati matau, kad arbatos skonis taip gali pasikeisti naudojant filtruotą vandenį, tai mėgaujuosi ir mėgaujuosi ta arbata. Be to norisi į svečius kviesti  visus savo draugus ir parodyti savo „atradimą“ :).
… O kai prisimenu, kiek laiko svarsčiau, reikalingi vandens filtrai mūsų šeimai ar ne, pirkti ar ne šitą vandens filtrą, tai matau, kad tik be reikalo varginau savo moterišką galvelę…
Be to vaikams labai įdomu visa įranga, tai vyresnėlis vis primena, kad jau laikas atsigerti vandenuko. Kaip keista, anksčiau reikėdavo tiesiog maldauti, kad nors po gurkšnelį atsigertų. O dabar kai einame į parką jie patys rūpestingai primena, kad aš nepamirščiau paimti buteliuko su „jėgų suteikiančiu supermenų vandeniu“.

Todėl visiems, kas tikrai rūpinasi savo šeimos sveikata ir nori visada gerti švarų vandenį, dabar drąsiai rekomenduoju užsisakyti  vandens filtrą internetu patiems. Ir 30 proc. pigiau, ir 90 dienų pinigų gražinimo garantija.

Nori sužinoti kaip užsisakyti tokį vandens filtrą savo šeimai ir jau
po 3 dienų mėgautis nuostabiausio skonio arbata?


Užpildyk žemiau esančią formą ir aš tau suteiksiu visą informaciją ir net padėsiu užsisakyti internetu  tokį vandens filtrą, tiesiog iš gamintojo .

Komentarai

komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *