10 Eur Elektrum Nuolaidos Kodas 👉 ZKT29

10 Eur Elektrum Nuolaidos Kodo Panaudojimas

Naudok Elektrum Nuolaidos Kodą ZKT29
ir Gauk 10 Eur Nuolaidą!

Elektrum Nuolaidos Kodas ZKT29 suteikia beveik 10 Eur nuolaidą! Būtinai pasinaudok ir sutaupyk sudarydamas elektros tiekimo sutartį! Noriu pasidalinti savo patirtimi ir rekomendacijomis dėl Elektrum nuolaidos kodo panaudojimo. Elektrum yra vienas iš didžiausių elektros tiekėjų Lietuvoje ir, kaip vartotojas, galiu patvirtinti, kad jie siūlo ne tik aukštos kokybės paslaugas namams, bet ir kitas paslaugas savo klientams.

Elektrum Nuolaidos Kodas

Įvadas

Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodas yra unikalus kodas, kurio panaudojimas leidžia gauti nuolaidą pirmajai sąskaitai už elektros energiją. Šis kodas yra skirtas naujiems klientams, sudarantiems naują elektros tiekimo sutartį.

Panaudokite Elektrum Nuolaidos KODĄ ZKT29 ir gaukite 9,99 Eur nuolaidą jau pirmai sąskaitai už elektros energijos tiekimą.

Kas yra Elektrum nuolaidos kodas?

Elektrum nuolaidos kodas yra unikalus kodas, kuris suteikia galimybę gauti 9,99 Eur nuolaidą pirmajai Elektrum sąskaitai. Šio rekomendacijos kodo paskirtis – paskatinti esamus klientus dalintis apie Elektrum paslaugas su draugais ir taip pakviesti juos tapti naujais Elektrum klientais. Todėl šis kodas galioja tik naujiems klientams, kurie registruojasi paslaugų teikėjo svetainėje www.elektrum.lt ir sudaro naują paslaugų tiekimo sutartį internetu.

Kaip panaudoti Elektrum nuolaidos kodą?

Naudoti nuolaidos kodą yra labai paprasta.

  1. Sudarant naują paslaugų tiekimo sutartį su Elektrum internetu, skyriuje
    “NUOLAIDOS” įveskite Elektrum nuolaidos kodą ZKT29
  2. Paspauskyte mygtuką “Taikyti”. (Nuolaida 9,99 Eur bus pritaikyta automatiškai, pirmai saskaitai už Elektrum paslaugas.)
  3. Tęskite sutarties sudarymą.

Elektrum Nuolaidos Kodas Panaudojimas

Kaip galima gauti Elektrum nuolaidos kodą?

Norėdami gauti Elektrum nuolaidos kodą, reikia pasinaudoti draugų kvietimo programa, kuri suteikia 9,99 Eur nuolaidą pirmai sąskaitai. Tai yra paprasčiausias būdas sutaupyti, o taip pat yra naudinga ir draugui, kuris pakviečia naują vartotoją išbandyti Elektrum paslaugas.

Kur veikia Elektrum nuolaidos kodas?

Elektrum Nuolaidos kodas – ZKT29 galioja visoje Lietuvoje. Drąsiai naudokite ši kodą sudarydami naują sutartį su Elektrum.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Jonava, Utena, Kėdainiai, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Visaginas, Plungė, Kretinga, Palanga, Radviliškis, Šilutė, Gargždai, Druskininkai, Rokiškis, Elektrėnai, Kuršėnai, Grigiškės, Biržai, Lentvaris, Garliava, Jurbarkas, Raseiniai, Vilkaviškis, Anykščiai, Prienai, Joniškis, Varėna, Kelmė, Kaišiadorys, Naujoji Akmenė, Šalčininkai, Pasvalys, Zarasai, Kupiškis, Kazlų Rūda, Širvintos, Molėtai, Pabradė, Skuodas, Šakiai, Ignalina, Švenčionėliai, Šilalė, Nemenčinė, Kybartai, Vievis, Pakruojis, Trakai, Švenčionys, Kalvarija, Lazdijai, Neringa, Žiežmariai, Rietavas, Eišiškės, Birštonas, Ariogala, Šeduva, Akmenė, Venta, Viekšniai, Rūdiškės, Vilkija, Tytuvėnai, Ežerėlis, Gelgaudiškis, Pagėgiai, Kudirkos Naumiestis, Skaudvilė, Ramygala, Salantai, Žagarė, Linkuva, Priekulė, Simnas, Veisiejai, Baltoji Vokė, Joniškėlis, Jieznas, Varniai, Daugai, Seda, Virbalis, Subačius, Vabalninkas, Obeliai, Dūkštas, Pandėlys, Užventis, Dusetos, Kavarskas, Smalininkai, Troškūnai, Panemunė ir kt.

Kaip sutaupyti dar daugiau?

Naudodami Elektrum paslaugas, galite sutaupyti dar daugiau pinigų. Vienas iš būdų yra pasirinkti dviejų laiko zonų planą. Tai reiškia, kad mokėsite skirtingas kainas už elektros energiją dieną ir naktį, priklausomai nuo to, kuriuo metu ją vartojate. Tai yra ypač naudinga tiems, kurie vartoja elektros energiją daugiausiai nakties metu.
Svarbu: Renkantis dviejų laiko zonų planą elektros skaitiklis turi būti pritaikytas dviejų laiko zonų apskaitai.

Išvados

Elektrum nuolaidos kodas ZKT29 leis sutaupyti 9,99 Eur pirmai sąskaitai!

Todėl rekomenduoju visiems, kurie dar neturi Elektrum paslaugų sutarties, pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Tai tikrai paprastas būdas sutaupyti, o Elektrum teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir yra patikima energijos tiekimo bendrovė Lietuvoje.

Juk Elektrum siūlo ne tik elektros energijos tiekimą namams, bet ir verslui, taip pat saulės elektrines, nutolusias saulės elektrines, šilumos siurblius, įkrovimo stoteles ir kitas paslaugas.

Nepamirškite, kad Elektrum yra ne tik patikimas, bet ir aplinkai draugiškas pasirinkimas. Įsigydami savo elektros energiją šioje įmonėje, galite būti tikri, kad jūsų namai ar verslas ne tik sutaupys pinigų, bet ir prisidės prie tvarios ateities.

Baigiant noriu paminėti, kad Elektrum yra vienas iš geriausių ir patikimiausų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje. Jų klientai gali pasikliauti patikima paslauga, konkurencingomis kainomis ir nuolatiniu klientų palaikymu. Naudojantis nuolaidos kodu, galite sutaupyti ir išbandyti elektros tiekėjo paslaugas už dar geresnę kainą.

Įtraukiau keletą dažniausių klausimų, kuriuos gali turėti klientai. Jei turite klausimų ar abejonių, nedvejokite kreiptis į Elektrum klientų aptarnavimo specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galiu panaudoti nuolaidos kodą, jei jau esu Elektrum klientas?

Deja, nuolaidos kodas galioja tik naujiems klientams, kurie registruojasi pirmą kartą ir sudaro sutartį dėl elektros tiekimo.

2. Kiek laiko galioja Elektrum nuolaidų kodas?

Nuolaida galioja tik pirmajam sąskaitos mokėjimui ir sudaro 9,99 Eur. (Nuolaida bus pritaikyta automatiškai, jeigu sutarties sudarymo metu įvedėte nuolaidos kodą ZKT29)

3. Ką daryti, jei man nepavyksta panaudoti nuolaidos kodo?

Pirma, patikrinkite, ar teisingai įvedėte kodą. Jei problema išlieka, kreipkitės į Elektrum klientų aptarnavimo specialistus.

4. Kiek kartų galiu naudoti nuolaidos kodą?

Elektrum nuolaidos kodą galite naudoti tik vieną kartą, kai sudarote sutartį dėl elektros tiekimo svetainėje www.elektrum.lt. Tačiau, jei turite draugų ar šeimos narių, kurie taip pat planuoja prisijungti prie Elektrum, galėsite pasidalinti savo nuolaidos kodu ir padėti jiems sutaupyti.

5. Ar galiu panaudoti rekomendacijos nuolaidos kodą, jei jau turiu Elektrum sutartį?

Deja, ne. Elektrum nuolaidos kodas galioja tik naujiems klientams, kurie registruojasi pirmą kartą ir sudaro sutartį dėl elektros tiekimo.

6. Kada gausiu savo nuolaidą?

Jūsų nuolaida bus pritaikyta apskaičiuojant pirmą sąskaitą už elektros energiją. Tai reiškia, kad sutaupysite 9,99 Eur nuo savo pirmos sąskaitos. Mokėtina sąskaitos suma tiesiog bus sumažinta 9,99 Eur.

7. Ar yra galimybė gauti didesnę nuolaidą?

Deja, ne. Šiuo metu Elektrum nuolaidos kodas suteikia nuolaidą 9,99 Eur, kuri bus pritaikyta pirmąjai sąskaitai už sunaudotą elektros energiją.

8. Ar nuolaidos sumuojasi?

Kai kurios nuolaidos sumuojasi. Todėl visada verta bandyti įvesti nuolaidos kodą ZKT29, tikintis gauti 9,99 Eur papildomą nuolaidą, kuri bus pritaikyta pirmąjai sąskaitai už paslaugas.

Tikiuosi, kad šie atsakymai buvo naudingi. Jei turite kokių nors kitų klausimų, prašome susisiekti su Elektrum klientų aptarnavimo centru.

Būtinai Naudokite Elektrum Nuolaidos KODĄ
ZKT29

ir gaukite 9,99 Eur nuolaidą jau pirmai sąskaitai už suvartotą elektros energiją!