Elektrum Rekomendacijos Kodas 👉ZKT29 Sutaupyk iki 200 Eur!

Elektrum Rekomendacijos Kodas Panaudojimas

Naudok Elektrum Rekomendacijos Kodą ZKT29
ir Gauk iki 200 Eur Nuolaidą!

Elektrum rekomendacijos kodas ZKT29 yra unikalus nuolaidos kodas, kurį panaudojus gausite nuolaidą sąskaitai už elektros energiją ar nuolaidą įsigyjant elektros įrangą. Šis Elektrum rekomendacijos kodas yra skirtas visiems klientams užsakantiems įrangą arba naujiems klientams, sudarantiems elektros tiekimo sutartį.

Elektrum Rekomendacijos Kodas ZKT29 suteikia iki 200 Eur nuolaidą!

1. 15 Eur nuolaida pirmajai sąskaitai už elektros energiją. Šis kodas yra skirtas naujiems klientams, sudarantiems naują elektros tiekimo sutartį. (Po 2024 03 15 nuolaida bus 9.99 Eur)

2. 50 -200 Eur nuolaida užsakant elektros įrenginius. Šis kodas yra skirtas visiems klientams, įsigyjantiems elektros įrnginius.

2.1 Saulės Elektrinėms – nuolaida 200 Eur!
2.2 Saulės Baterijoms – nuolaida 150 Eur!
2.3 Šilumos Siurbliams (oras-vanduo) – nuolaida 100 Eur!
2.4 Šilumos Siurbliams (oras-oras) – nuolaida 50 Eur!
2.5 Įkrovimo Stotelėms – nuolaida 50 Eur!
2.6 Saulės Parkams – nuolaida 50 Eur!

Būtinai pasinaudokite Elektrum rekomendacijos kodu ZKT29 ir sutaupykite
👉 Įsigyjant Elektros Įrangą ar
👉 Sudarant Elektros Tiekimo Sutartį!

Elektrum Rekomendacijos Kodas ZKT29 – naujai sutarčiai ar įrangai įsigyti.

Elektrum Rekomendacijos Kodas

Įvadas

Noriu pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis dėl Elektrum rekomendacijos kodo panaudojimo. Elektrum yra vienas iš didžiausių elektros tiekėjų Lietuvoje ir, kaip vartotojas, galiu patvirtinti, kad jie siūlo ne tik elektros tiekimą, bet ir kitas aukštos kokybės paslaugas namams.

Panaudokite Elektrum Rekomendacijos Nuolaidos KODĄ ZKT29 ir gaukite 15 Eur nuolaidą jau pirmai sąskaitai už elektros energijos tiekimą arba iki 200 Eur nuolaidą elektros įrangai iš Elektrum. (Saulės elektrinei, saulės baterijoms, šilumos siurbliams, įkrovimo stotelėms ir saulės parkams.)

Kas yra Elektrum rekomendacijos kodas?

Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodas yra unikalus kodas, kuris suteikia galimybę gauti nuolaidą Elektrum sąskaitai. Šio rekomendacijos kodo paskirtis – paskatinti esamus klientus dalintis apie Elektrum paslaugas su draugais ir taip pakviesti juos tapti naujais Elektrum klientais. Todėl šis kodas galioja naujiems klientams, kurie registruojasi paslaugų teikėjo svetainėje www.elektrum.lt ir sudaro naują paslaugų tiekimo sutartį internetu, bei esamimems ar naujiems klientams, užsakantiems elektros įrangą tiekėjo svetainėje www.elektrum.lt/iranga .

Kaip panaudoti Elektrum rekomendacijos kodą?

1. Naudoti rekomendacijos nuolaidos kodą, sudarant elektros tiekimo sutartį yra labai paprasta.

 1. Sudarant naują paslaugų tiekimo sutartį su Elektrum internetu, skyriuje
  “REKOMENDACIJOS KODAS”, įveskite Elektrum rekomendacijos kodą ZKT29
 2. Paspauskyte mygtuką “Taikyti”. (Nuolaida 15,00 Eur bus pritaikyta automatiškai, pirmai saskaitai už Elektrum paslaugas.)
 3. Tęskite sutarties sudarymą.

Elektrum Nuolaidos Kodas Panaudojimas

1. Naudoti rekomendacijos nuolaidos kodą, sudarant elektros tiekimo sutartį yra labai paprasta.

 1. Užsakant elektros įrangą iš Elektrum internetu, skyriuje
  👉„Norite pasitarti su ekspertais dėl produktų?”
  Užpildžius visus laukelius, laukelyje “REKOMENDACIJOS KODAS” įveskite Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodą ZKT29
 2. Paspauskyte mygtuką “Siųsti”. (Nuolaida 50-200 Eur bus pritaikyta automatiškai, pagal pasirinktą produktą).

Elektrum įrangos rekomendacijos kodas

Kaip galima gauti Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodą?

Norėdami gauti Elektrum nuolaidos kodą, reikia pasinaudoti draugų kvietimo programa, kuri suteikia 15 Eur nuolaidą pirmai sąskaitai ir iki 200 Eur nuolaidą įrangai. Tai yra paprasčiausias būdas sutaupyti, o taip pat yra naudinga ir draugui, kuris pakviečia naują vartotoją išbandyti Elektrum paslaugas.

Kur veikia Elektrum rekomendacijos kodas?

Elektrum Nuolaidos kodas – ZKT29 galioja visoje Lietuvoje. Drąsiai naudokite ši kodą užsakant elektros įrangą iš Elektrum ar sudarydami naują elektros tiekimo sutartį su Elektrum.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Jonava, Utena, Kėdainiai, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Visaginas, Plungė, Kretinga, Palanga, Radviliškis, Šilutė, Gargždai, Druskininkai, Rokiškis, Elektrėnai, Kuršėnai, Grigiškės, Biržai, Lentvaris, Garliava, Jurbarkas, Raseiniai, Vilkaviškis, Anykščiai, Prienai, Joniškis, Varėna, Kelmė, Kaišiadorys, Naujoji Akmenė, Šalčininkai, Pasvalys, Zarasai, Kupiškis, Kazlų Rūda, Širvintos, Molėtai, Pabradė, Skuodas, Šakiai, Ignalina, Švenčionėliai, Šilalė, Nemenčinė, Kybartai, Vievis, Pakruojis, Trakai, Švenčionys, Kalvarija, Lazdijai, Neringa, Žiežmariai, Rietavas, Eišiškės, Birštonas, Ariogala, Šeduva, Akmenė, Venta, Viekšniai, Rūdiškės, Vilkija, Tytuvėnai, Ežerėlis, Gelgaudiškis, Pagėgiai, Kudirkos Naumiestis, Skaudvilė, Ramygala, Salantai, Žagarė, Linkuva, Priekulė, Simnas, Veisiejai, Baltoji Vokė, Joniškėlis, Jieznas, Varniai, Daugai, Seda, Virbalis, Subačius, Vabalninkas, Obeliai, Dūkštas, Pandėlys, Užventis, Dusetos, Kavarskas, Smalininkai, Troškūnai, Panemunė ir kt.

Kaip sutaupyti dar daugiau?

Naudodami Elektrum paslaugas, galite sutaupyti dar daugiau pinigų. Vienas iš būdų yra pasirinkti dviejų laiko zonų planą. Tai reiškia, kad mokėsite skirtingas kainas už elektros energiją dieną ir naktį, priklausomai nuo to, kuriuo metu ją vartojate. Tai yra ypač naudinga tiems, kurie vartoja elektros energiją daugiausiai nakties metu.
Svarbu: Renkantis dviejų laiko zonų planą elektros skaitiklis turi būti pritaikytas dviejų laiko zonų apskaitai.

Išvados

Elektrum rekomendacijos kodas ZKT29 leis sutaupyti 15 Eur -200 Eur!

Todėl rekomenduoju visiems, kurie dar neturi Elektrum paslaugų sutarties, pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Tai tikrai paprastas būdas sutaupyti, o Elektrum teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir yra patikima energijos tiekimo bendrovė Lietuvoje.

Juk Elektrum siūlo ne tik elektros energijos tiekimą namams, bet ir verslui, taip pat saulės elektrines, nutolusias saulės elektrines, šilumos siurblius, įkrovimo stoteles ir kitas paslaugas.

Nepamirškite, kad Elektrum yra ne tik patikimas, bet ir aplinkai draugiškas pasirinkimas. Įsigydami savo elektros energiją šioje įmonėje, galite būti tikri, kad jūsų namai ar verslas ne tik sutaupys pinigų, bet ir prisidės prie tvarios ateities.

Baigiant noriu paminėti, kad Elektrum yra vienas iš geriausių ir patikimiausų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje. Jų klientai gali pasikliauti patikima paslauga, konkurencingomis kainomis ir nuolatiniu klientų palaikymu. Naudojantis nuolaidos kodu, galite sutaupyti ir išbandyti elektros tiekėjo paslaugas už dar geresnę kainą.

Įtraukiau keletą dažniausių klausimų, kuriuos gali turėti klientai. Jei turite klausimų ar abejonių, nedvejokite kreiptis į Elektrum klientų aptarnavimo specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galiu panaudoti rekomendacijos kodą, jei jau esu Elektrum klientas?

Rekomendacijos nuolaidos kodas galioja visiems klientams įsigyjantiems elektros įrangą.
Sudarant elektros tiekimo sutartį, rekomendacijos kodas galioja tik naujiems klientams, kurie registruojasi pirmą kartą.

2. Kiek laiko galioja Elektrum rekomendacijos nuolaidų kodas?

Sudarant elektros tiekimo sutartį, rekomendacijos nuolaida galioja tik pirmajam sąskaitos mokėjimui ir sudaro 15 Eur. (Nuolaida bus pritaikyta automatiškai, jeigu sutarties sudarymo metu įvedėte nuolaidos kodą ZKT29)
Nuolaida norimiems įsigyti įrenginiams taikoma užpildant 👉 užklausos formą, susisiekus el. paštu info@elektrum.lt arba telefonu – +370 661 10 608. Taip pat nepamirškite galimybės apsilankyti ELEKTRUM salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. (Visais atvejais būtinai naudokite rekomendacijos nuolaidos kodą ZKT29. )

3. Ką daryti, jei man nepavyksta panaudoti rekomendacijos nuolaidos kodo?

Pirma, patikrinkite, ar teisingai įvedėte kodą. Jei problema išlieka, kreipkitės į Elektrum klientų aptarnavimo specialistus.

4. Kiek kartų galiu naudoti nuolaidos kodą?

Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodą galite naudoti tik vieną kartą, kai sudarote sutartį dėl elektros tiekimo svetainėje www.elektrum.lt. Tačiau, jei turite draugų ar šeimos narių, kurie taip pat planuoja prisijungti prie Elektrum, galėsite pasidalinti savo nuolaidos kodu ir padėti jiems sutaupyti.

5. Ar galiu panaudoti rekomendacijos nuolaidos kodą, jei jau turiu Elektrum sutartį?

Elektrum rekomendacijo nuolaidos kodas įrangai užsakyti galioja visiems klientams.
Elektrum rekomendacijos nuolaidos kodas galioja naujiems klientams, kurie registruojasi pirmą kartą ir sudaro sutartį dėl elektros tiekimo.

6. Kada gausiu savo nuolaidą?

Jūsų nuolaida bus pritaikyta apskaičiuojant pirmą sąskaitą už elektros energiją. Tai reiškia, kad sutaupysite 15 Eur nuo savo pirmos sąskaitos. Mokėtina sąskaitos suma tiesiog bus sumažinta 15 Eur.
Nuolaida įrenginiams, panaudojus kodą, pritaikomos sutarties sudarymo metu.

7. Ar yra galimybė gauti didesnę nuolaidą?

50-200 Eur nuolaidos įrenginiams, panaudojus kodą, pritaikomos iškart, sutarties sudarymo metu.
O Elektrum nuolaidos kodas, suteikiantis nuolaidą 15 Eur elektros tiekimui, bus pritaikytas pirmąjai sąskaitai už sunaudotą elektros energiją.

8. Ar nuolaidos sumuojasi?

Kai kurios nuolaidos sumuojasi. Todėl visada verta bandyti įvesti rekomendacijos nuolaidos kodą ZKT29, tikintis gauti 15 – 200 Eur papildomą nuolaidą, kuri bus pritaikyta pirmąjai sąskaitai už paslaugas ar įrangos įsigijimui.

Tikiuosi, kad šie atsakymai buvo naudingi. Jei turite kokių nors kitų klausimų, prašome susisiekti su Elektrum klientų aptarnavimo centru.

Būtinai Naudokite Elektrum Rekomendacijos KODĄ
ZKT29

ir gaukite 15 – 200Eur nuolaidą jau pirmai sąskaitai už suvartotą elektros energiją ar užsakant elektros įrangą! 

👉 ZKT29 ELEKTRUM LIETUVA Oficialus ✅ Rekomendacijos Nuolaidos Kodas