Išmanieji puodai – geriausia juos pirkti internetu?

Geriausia išmaniuosius puodus pirkti internetu
Geriausia išmaniuosius puodus pirkti internetu

Paskaitę mano išpažintį apie nesėkmingą maisto gaminimą ir atrastą pagalbininką – išmaniuosius puodus – žmonės manęs klausė: „O kur parduodami tie išmanieji puodai?
Todėl noriu pasidalinti patirtimi, kaip ir kodėl verta užsisakyti išmaniuosius puodus internetu pačiai ir tiesiai iš gamintojo.

Žinau kelis variantus, kaip galima įsigyti išmaniuosius puodus:
a) parodose,
b) gamintojo sandėliuose,
c) perkant grupiniu būdu internetu,
d) užsisakyti pačiam internetu tiesiai iš gamintojo.

Kai parodoje mačiau, kaip gaminamas maistas su išmaniaisiais puodais, tai man padarė labai didelį įspūdį ir atsakė į daugybę klausimų: ar pila aliejaus, kiek pila vandens, kaip paruošia ingredientus (deda natūralius, be jokių marinatų), kokią temperatūrą nustato, kaip „užsuka“ dangtį, ar kyla garai, kaip atrodo daugiapakopis maisto gaminimas, kai puodus sustato vieną ant kito. Be to – parodoje gavome paragauti šitaip pagaminto maisto – uhmmm, skanumėlis. Parodoje (dar kartais rengiamos degustacijos, demonstracijos) – daugybė pliusų, nes viskas labai apčiuopiama, galima paliesti, paragauti, pakilnoti, išbandyti. Sakyčiau, minusas tik toks, kad negali palyginti kainų, kur ir kokiu būdu tau geriausia pirkti.
Prekybos centre išmaniųjų puodų apskritai nerasi, nes prieš juos naudojant žmonėms reikalinga šviečiamoji informacija, kuriai prekybos centre niekas neskiria dėmesio.
Išmaniesiems puodams tik atsiradus, gamintojai jais prekiavo tiesiai iš savo sandėlių. Šis būdas dar galimas, bet ne mūsų šalyje. Manau jis jau pasenęs, ko ten važiuoti į tuos sandėlius?
Keletas mano pažįstamų šeimų pasirinko „grupinį pirkimą” ir darė taip: pasiskaičiavo, kad labiausiai apsimoka pirkti patį didžiausią siūlomą išmaniųjų puodų rinkinį, tad susikoperavo trys šeimos ir per internetą nusipirko šį puodų rinkinį bei proporcingai išsidalino.
Apie tokį grupinį pirkimą nemąsčiau, bet kad geriausia pirkti internetu – pritariu. Lyginant su parduotuve, pirkdamas internetu visada gausi geresnę kainą, nes internetu – mažiau išlaidų ir pasiekiamas platesnis klientų ratas.  Internete rasi išsamius aprašymus, parodytų filmukų apie produkto naudojimą, jo savybes. Surasi daugybę rašytinių atsiliepimų, nufilmuotų buitinių produkto naudojimo vaizdelių. Be to, aš laikausi pozicijos kuo mažiau eiti į parduotuves kartu su mažais vaikais, todėl apsipirkimas internetu nuima vaikų šūkavimus „noriu to, noriu ano“. Apsipirkimas internetu sutaupo daug laiko ir kuro. Drįstu tvirtinti, kad pirkti internetu yra saugiau. Kiek kartų yra buvę, kad tėvas parveža mums kokių įdomių produktų iš užsienio, o jie brokuoti ar pan. ir ką darysi – liekame kukuoti su tais nebepanaudojamais produktais.

Kita pirkimo internetu naujovė, kuria aš pradėjau drąsiai naudotis ir ji pasiteisina – tai 100 proc. pasitenkinimo garantija su pinigų grąžinimu. Tai reiškia, kad jeigu įsigyta prekė nepasiteisins ar nepatiks, tai per numatytą terminą galėsi daiktą grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Dėl šios garantijos aš pasirinkau JAV gamintus „iCook” puodus ir pirkdama internetu nejaučiau jokios finansinės rizikos. Tai  mane padrąsina išbandyti prekes, kurioms išbandyti „be galimybės apsigalvoti“ man galbūt pritrūktų drąsos ir sąmoningumo.
Per tas 90 dienų, skirtų įsitikinti ar daiktas tikrai tinka, kviečiau mamą ir drauges, padėti man išbandyti išmaniuosius puodus. Ir visos jos liko sužavėtos, mano kulinariniais sugebėjimais. O aš pati juk beveik nieko nedariau, viską pagamino jie. 🙂

Apibendrinant, kodėl aš įsigijau išmaniuosius puodus iCook internetu:

  • Gavau geriausią kainą!
  • Gavau tiesioginę gamintojo kokybės garantiją!
  • Gavau daug naudingos vaizdinės informacijos!
  • Esu finansiškai saugi, nes per 90 dienų galėjau apsigalvoti ir atgauti visus pinigus!

 

Nori sužinoti kaip užsisakyti tokius išmaniuosius puodus savo šeimai
ir jau po 3 dienų
mėgautis sveikais ir skaniais namuose gamintais patiekalais,
netgi jeigu ir nemėgsti gaminti bei neturi tam laiko?


Užpildyk žemiau esančią formą ir aš tau suteiksiu visą informaciją ir net padėsiu užsisakyti internetu  iCook išmaniuosius puodus, tiesiog iš gamintojo .

Komentarai

komentarai

3 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *